Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Coming Leaving home i doświetlanie zakrętów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Zamieszczone przez grzesrs
    czy ta funkcja korzysta ze świateł przeciwmgłowych czy dziennych
    przeciwmgłowych

    Zamieszczone przez grzesrs
    czy ta funkcja jest pelni legalna u nas w polsce
    jak pijesz piwo na plaży w spocie to łamiesz prawo, a na innej nie - logika rulezzz
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
    poprzednie modele:
    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

    Komentarz


    • #52
      chodzi mi o to głównie czy te lampy maja homologacje do doswietlania zakretów ?

      Komentarz


      • #53
        A jakie masz oznaczenie homologacji na lampie?
        Alarmy, zabezpieczenia antykradzieżowe, GPS, zestawy BT, elektryka i elektronika TOYOTA, VAG, FIAT, OPEL

        Komentarz


        • #54
          napewno piszr na nich RL E4

          Komentarz


          • #55
            grzesrs, Karbowany odbłyśnik u góry , brak osłonki na żarówkę i na szkle homologacja B i K to są halogeny z opcją doświetlania i wyglądają TAK .
            I mają numery 1Z0 941 700 A i 1Z0 941 701 A

            Tylko patrze po twoim opisie to chodzi Ci o lampy do O2 czy do O2 FL , bo jak te drugie to innych nie ma,są tylko z doświetlaniem ( przynajmniej ja nie widziałem innych ) .

            Komentarz


            • #56
              ok dzieki za odpowiedz , chodzi mi do o2 fl , na kloszu znalazłem oznaczenie K I RL

              Komentarz


              • #57
                K to właśnie homologacja na doświetlanie. Wojtenio dobrze prawi
                Alarmy, zabezpieczenia antykradzieżowe, GPS, zestawy BT, elektryka i elektronika TOYOTA, VAG, FIAT, OPEL

                Komentarz


                • #58
                  Witam serdecznie,

                  Od niedawna jestem posiadaczem O2FL w wersji elegance, z maxi-dot'em. Czy ktoś z Warszawy lub najbliższych okolic chciałby (oczywiście odpłatnie) spróbować podpiąć ją pod komputer by zweryfikować czy da się włączyć funkcję coming/leaving home? Teoretycznie mam ją widoczną w menu ustawień auta z poziomu komputera, ale niestety nie potrafię jej aktywować (uruchomić i prawić by działała).

                  Z góry dzięki za wszelkie wskazówki i pomoc.

                  Komentarz


                  • #59
                    Zamieszczone przez barszcz99
                    Witam serdecznie,

                    Od niedawna jestem posiadaczem O2FL w wersji elegance, z maxi-dot'em. Czy ktoś z Warszawy lub najbliższych okolic chciałby (oczywiście odpłatnie) spróbować podpiąć ją pod komputer by zweryfikować czy da się włączyć funkcję coming/leaving home? Teoretycznie mam ją widoczną w menu ustawień auta z poziomu komputera, ale niestety nie potrafię jej aktywować (uruchomić i prawić by działała).

                    Z góry dzięki za wszelkie wskazówki i pomoc.
                    Witam,
                    Masz lusterko wewnętrze fotochromatyczne, a co za tym idzie włacznik świateł z funkcją auto?
                    Być może będę w weekend w W-wie to możemy sprawdzić temat.
                    O2 FL 2.0 TDI ==>> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71836
                    Maciej
                    Kierownice MF, tempomaty, MFA w grupie VAG Skoda, VW, Seat, Audi. Montaż, kodowanie sterowników, sterowniki, wiązki i inne..

                    Komentarz


                    • #60
                      Zamieszczone przez mackowski
                      Zamieszczone przez barszcz99
                      Witam serdecznie,

                      Od niedawna jestem posiadaczem O2FL w wersji elegance, z maxi-dot'em. Czy ktoś z Warszawy lub najbliższych okolic chciałby (oczywiście odpłatnie) spróbować podpiąć ją pod komputer by zweryfikować czy da się włączyć funkcję coming/leaving home? Teoretycznie mam ją widoczną w menu ustawień auta z poziomu komputera, ale niestety nie potrafię jej aktywować (uruchomić i prawić by działała).

                      Z góry dzięki za wszelkie wskazówki i pomoc.
                      Witam,
                      Masz lusterko wewnętrze fotochromatyczne, a co za tym idzie włacznik świateł z funkcją auto?
                      Być może będę w weekend w W-wie to możemy sprawdzić temat.

                      Mackowski - nie mam opcji Auto przy światłach - brak również lusterka foto.
                      Dodatkowo w moim poprzednim poście walnąłem się - nie mam opcji CH/LH w menu komputera.
                      Zauważyłem natomiast, że po otwarciu auta włączane są lampki w lusterkach.
                      Ciekaw jestem czy jest w ogóle techniczna możliwość dodania włączania się świateł dziennych/ mijania jako CH/LH...?

                      Komentarz


                      • #61
                        Włączenie doświetlania zakrętów

                        Witam w ten weekend bede w W-wie i chciałbym sie dowiedzieć czy któryś z kolegów mieszkających w mieście może mi włączyć doświetlanie zakrętów?
                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...via-by-gregor7

                        Komentarz


                        • #62
                          Koledzy czy da się jakoś vcdsem albo odisem czy vasemustawić aby oświetlenie z lusterek świeciło przy złożonych lusterkach przy otwieraniu drzwi?
                          Zawsze zamykam auto z pilota ze złożeniem lusterek to wtedy się świecą aż lusterka się złożą ale przy otwieraniu nie świecą.
                          No i czy da się przy otwieraniu drzwi aby się lusterka otwierały?



                          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
                          Spalanie - Motostat.pl
                          Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                          Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                          Sprzedam na OLX!!

                          Komentarz


                          • #63
                            Koledzy czy jak lusterka sa złożone to jets opcja aby podświetlenie przy otwieraniu auta sie swieciło?
                            Przy zamykaniu i skaldaniu lusterek sie świeci..
                            Spalanie - Motostat.pl
                            Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                            Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                            Sprzedam na OLX!!

                            Komentarz


                            • #64
                              Witam serdecznie od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem o2 fl 2009 1.6 z fabrycznym gazem , czy ktoś w warszawie mógłby mi aktywować doświetlaniem zakrętów za "czteropaka" czy coś w tym stylu ?

                              Komentarz


                              • #65
                                Witam klubowiczy włączyłem sobie coming i leaving home w swojej octavii ale nie mogę włączyć doświetlanie zakrętów halogenami a mam sterownik 3C0937049AH czemu nie mogę tego włączyć pomóżcie mi , dzięki

                                Komentarz


                                • #66
                                  Czy ktos może napisąc jeszcza raz krok po kroku jak włączyć CH i LH w Octavii II FL (bez czujnika zmierzchu). Kornrey włączyłem a CH nie mogę włączyć.

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    Zamieszczone przez mati8201 Zobacz wpis
                                    Czy ktos może napisąc jeszcza raz krok po kroku jak włączyć CH i LH w Octavii II FL (bez czujnika zmierzchu). Kornrey włączyłem a CH nie mogę włączyć.
                                    Spróbuj zaznaczyć:
                                    Bajt 12,bit 0,Coming Home 0-Start z wylaczeniem zaplonu / 1-Start z otwarciem drzwi
                                    Bajt 12,bit 2,Coming-Home Tryb manualny aktywny
                                    oraz
                                    Bajt 17,bit 5,Coming Home aktywne
                                    SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                    ​​​
                                    Grzegorz

                                    Moja Ambitna Czarnula

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X